top of page

Системи LED освещения: от проектирования до сдачи в эксплуатацию

Системи LED освітлення: від проектування до здачі в експлуатацію

Головна сторінка > Портфоліо > ЕСКО Полиграфіст

Поліграфічна фабрика Полиграфіст

Снимок экрана 2019-03-13 в 20.30.48.png

 Оптимізація витрат на електроенергію актуальна не тільки для мереж супермаркетів. Застаріле обладнання та підвищення цін на електрику знижують рентабельність будь-якого виробництва, особливо безперервного циклу.

Завданням київської поліграфічної фабрики "Поліграфіст" стало не тільки збільшення освітленості і зменшення витрат, але й поліпшення якості освітлення з точки зору передачі кольору, що дозволяє знизити кількість браку під час друку.

Компанія "Промислові системи" розробила проект по заміні освітлення з установкою спеціальних світлодіодних світильників з високим індексом передачі кольору, однак вартість такого обладнання не дозволила "Поліграфісту" здійснити модернізацію за власні кошти. Запропонована нами модель енергосервісного контракту дала можливість замовнику вирішити цю задачу.

 Термін контракту склав 23 місяці, «Поліграфіст» отримав якісне освітлення, не вилучивши ні копійки оборотних коштів. І це при режимі роботи в мінімальні 9 годин на добу! Освітленість приміщення підвищилася на 33%.

Після успішного впровадження в першому тестовому цеху було прийнято рішення про підписання ЕСКО по двох іншим цехах. У подальших планах "Поліграфіста" - поширити цю модель фінансування на всі приміщення компанії.

 По закінченню енергосервісного контракту все освітлювальне обладнання переходить у власність фабрики.

 Компанія "Промислові системи" є носієм унікального досвіду реалізації масштабних ЕСКО по заміні освітлення. Ми будемо раді надати всю необхідну інформацію і допомогти Вашому підприємству, будь то поліграфія, склад, або завод, почати заощаджувати вже в цьому році!

 Фотозвіт за проектом ЕСКО "Поліграфіст" можна подивитися в Портфоліо 

Якорь 1

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ми готові допомогти у формулюванні завдання та проконсультувати Вас на будь-якому етапі проекту.

Дякуємо! Ми зв'яжемося із Вами найближчим часом

Промислові Системи | LED освітлення | Ledps | Україна

Україна, м. Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 40

office@ledps.com.ua  Тел: +38 (044) 238 66 00 

 Працюємо: пн-пт з 9.00 до 18.00

bottom of page
5/38 votes.