top of page

Системи LED освещения: от проектирования до сдачи в эксплуатацию

Системи LED освітлення: від проектування до здачі в експлуатацію

Енергосервісний контракт Космо

Снимок экрана 2019-03-04 в 13.09.23.png

Постійне зростання цін на електроенергію б'є в першу чергу по підприємствах, де безперервна освітленість потребується від 14 годин на добу і більше. Перехід з люмінесцентного освітлення на LED - найефективніший спосіб економії електроенергії. Така модернізація вимагає серйозних вкладень і в нестабільних умовах українського ринку загрожує очевидними фінансовими ризиками. Енергосервісний контракт (ЕСКО) дає можливість мінімізувати ризики і оновити систему освітлення, не перевищуючи суми регулярних витрат на електроенергію.

При укладанні ЕСКО всі витрати по заміні обладнання бере на себе наша компанія. Ми проводимо первинний аналіз об'єктів, розробляємо індивідуальні проекти освітлення, здійснюємо постачу і монтаж обладнання - і все це своїми власними коштами.

Підприємство починає заощаджувати на електроенергії з перших же днів після впровадження і щомісячно виплачує певний відсоток, саме з цих зекономлених коштів, в оплату за встановлене обладнання. Після виплати всієї суми право власності на обладнання передається підприємству. Ніяких додаткових вкладень і пошуку фінансування: в Україні масштабних комерційних ЕСКО по заміні освітлення до нас не реалізовував ще ніхто. 

         

Розглянемо, як працює дана фінансова модель на прикладі мережі магазинів краси та здоров'я Космо.

У 2017 році наша компанія виграла тендер з модернізації освітлення в мережі КОСМО. Тендерне завдання передбачало пряму заміну всіх встановлених світильників з люмінесцентними лампами на світлодіодні один до одного з оплатою по енергосервісу. Запропоновані нами світильники ТМ Ledison виявилися найефективнішими за співвідношенням ціна / енергоефективність і дали можливість окупити модернізацію за 24 місяці, при щомісячних виплатах 80% від досягнутої економії.

В процесі реалізації контракту ми запропонували підійти до підбору і розміщення світильників в кожному магазині індивідуально, а не замінювати «один до одного».

 

Такий підхід до реалізації проекту дозволив скоротити термін виплат з 24-х до 16-ти місяців. Таким чином КОСМО отримало додаткову вигоду в обсязі 80% економії витрат на електроенергію протягом і 8-и місяців!Крім того у всіх магазинах мережі були досягнуті єдині норми освітленості (в середньому на 10-20% вище початкових показників).

Всі роботи від обстеження і проектування до постачання та монтажу світильників було виконано протягом 6 місяців.

Середнє скорочення витрат на електроенергію по мережі - в 3.9 рази.

Як носій реального досвіду реалізації масштабних ЕСКО по переходу на LED-освітлення, компанія "Промислові системи" буде рада надати вам всю необхідну інформацію і допомогти заощадити гроші!

Фотозвіт за цим проектом можна подивитися в Портфоліо.

Якорь 1

Ми готові допомогти у формулюванні завдання та проконсультувати Вас на будь-якому етапі проекту.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Дякуємо! Ми зв'яжемося із Вами найближчим часом

Промислові Системи | LED освітлення | Ledps | Україна

Україна, м. Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 40

office@ledps.com.ua  Тел: +38 (044) 238 66 00 

 Працюємо: пн-пт з 9.00 до 18.00

bottom of page
5/38 votes.