top of page

Системи LED освещения: от проектирования до сдачи в эксплуатацию

Системи LED освітлення: від проектування до здачі в експлуатацію

Енергосервісний контракт Фуршет

Для будь-якого підприємства, від супермаркету до заводу, яке працює 14-16 годин на добу і більше, кошти на освітлення складають суттєву статтю витрат. У міру зростання вартості електроенергії, все більше компаній обирають шлях заміни застарілого люмінесцентного освітлення на більш ефективне світлодіодне (LED).

         

Для поновлення освітлення компанії доводиться шукати джерела фінансування, якими можуть бути кошти акціонерів, оборотні кошти або банківський кредит.

         

Мережа продовольчих супермаркетів Фуршет обрала інший шлях: енергосервісний контракт (ЕСКО) з нашою компанією. Така практика широко застосовується в Америці та Європі. Завдяки ЕСКО, підприємство замінює освітлювальне обладнання, і до того ж не перевищує статті витрат на електроенергію у власному бюджеті.

         

Наша компанія проектує ергономічні системи LED освітлення на об'єктах замовника, поставляє і монтує обладнання своїм коштом. З першого ж дня експлуатації нового обладнання замовник заощаджує на електроенергії і щомісяця виплачує нам частину (відсоток) від зекономлених коштів. Після завершення виплат за контрактом "на руках" у замовника залишається все встановлене обладнання плюс можливість і далі економити без шкоди якості освітлення.

          Пакет послуг ЕСКО включає:

аналіз цільових об'єктів і складання індивідуального проекту, максимально вигідного для замовника з точки зору «вартості володіння»: ціни обладнання в сумі з щомісячними витратами на електроенергію протягом періоду експлуатації;

постачу обладнання та весь необхідний комплекс електромонтажних робіт;

надання оптимальної схеми фінансування.

 Останній пункт означає, що нашим замовникам не доводиться самостійно піклуватися про джерела фінансування проекту. Для України це справжній ексклюзив: ми першими запропонували план з реалізації таких проектів за власні кошти з подальшим поетапним рефінансуванням у  двох банках, які у свою чергу розробили унікальну схему фінансування спеціально для ЕСКО.

Снимок экрана 2019-03-04 в 13.09.54.png

Специфіка реалізації контракту.

У 2017 році мережа супермаркетів Фуршет почала здійснювати масштабну програму модернізації супермаркетів. В контексті освітлення приміщень Фуршет мав на меті два завдання:

1.  Підвищити рівень освітленості магазинів.

2. Скоротити витрати на електроенергію.

 

 Після підписання контракту ми замінили освітлювальне обладнання більше ніж в 60-ти об'єктах по території України.

          В результаті на всій мережі:

1.   Освітленість магазинів зросла на 30-40%.

2.  Витрати на електроенергію скоротилися в 3 - 3.8 рази.

 

В процесі роботи наша компанія також запропонувала і реалізувала програму по систематизації вузлів обліку споживання електроенергії в приміщеннях, що належать Фуршету. Це дозволило удосконалити контроль над споживанням електрики і ефективно перерозподілити витрати між магазинами та іншими орендарями. У ряді випадків магазини додатково скоротили до 20% витрат на електроенергію.

Вже сьогодні, з урахуванням щомісячних виплат по ЕСКО мережа заощаджує понад 30% витрат, а після закінчення 24-х місяців буде отримувати досягнуту економію (понад 70%) в повному обсязі.

Наразі Компанія «Промислові системи» є новатором і носієм ексклюзивних компетенцій по енергосервісним контрактам. Ми будемо раді поділитися інформацією і заощадити Ваші гроші.

Ви можете переглянути фотозвіт за даним проектом в Портфоліо 

Якорь 1

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ми готові допомогти у формулюванні завдання та проконсультувати Вас на будь-якому етапі проекту.

Дякуємо! Ми зв'яжемося із Вами найближчим часом

Промислові Системи | LED освітлення | Ledps | Україна

Україна, м. Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 40

office@ledps.com.ua  Тел: +38 (044) 238 66 00 

 Працюємо: пн-пт з 9.00 до 18.00

bottom of page
5/38 votes.