top of page

Системы LED освещения: от проектирования до сдачи в эксплуатацию

Системи LED освітлення: від проектування до здачі в експлуатацію

КОМПЛЕКСНІ ПРОЕКТИ

Головна сторінка > Комплексні проекти

Комплексні проекти

Виробниче підприємство "Промислові системи", з 2010 року займається проектуванням, виробництвом, постачанням і монтажем систем світлодіодного освітлення.

За час роботи нами накопичений реальний досвід експлуатації і ефективності використання світлодіодних систем освітлення. Ми орієнтуємо замовників не на вартість первинної покупки, а на експлуатаційні витрати в майбутньому.

У своїх рішеннях ми застосовуємо продукцію власного виробництва і продукцію провідних виробників ринку України і зарубіжжя.

IMG_02201.jpg

Це дає нам можливість:

  • Контролювати походження компонентів і якість збірки обладнання в процесі виробництва

  • Розробляти світильники по індивідуальним замовленням і вимогам замовника

  • Впевнено надавати термін гарантійного обслуговування: 5 років! з подальшою підтримкою.

Снимок экрана 2020-01-29 в 17.53.20.png
Снимок проект 3.png
Снимок проект 4.png

Команда фахівців ВП Промислові Системи, підходить до кожного клієнта індивідуально, підбираючи обладнання для вирішення чітко поставлених завдань. Ми розуміємо, що продаж обладнання само по собі не дуже цікаво клієнтам, це лише засіб реалізації інших, істотно більш значущих потреб і цілей. Ми хочемо, щоб наші клієнти цінували нас за те, що ми допомагаємо їм підібрати сучасні світильники та проектуємо висококласні освітлювальні рішення, вирішуючи їх основні завдання по світлу.

Етапи комплексного проекту:

Аудит
Проектування
Поставка
Монтаж
Сервіс

Чому ми? 

Фахівці проектного відділу - експерти в галузі проектування систем освітлення будь-якої складності. Команда досвідчених проектувальників в найкоротші терміни проведе аналіз об'єкта, розробить оптимальне освітлювальне рішення для створення якісної і економічно обґрунтованої системи освітлення.

Наші дизайнери по світлу підберуть освітлювальне обладнання відповідно до поставлених завдань, підготують необхідну документацію і створять професійні візуалізації проекту.

Снимок экрана 2020-01-30 в 14.44.38.png
Снимок проект 1.png
Снимок проект 2.png

Ми відбираємо і працюємо тільки з кращими виробниками LED освітлення на ринку України, які представляють собою унікальні рішення кожен в своєму напрямку. А в комплексі вони дозволяють нам створювати проекти освітлення для будь-яких просторів і завдань. Не обмежуючи у виборі тільки одного приладу.

З огляду на сучасну тенденцію до створення оригінальних, неповторних проектів освітлення, наша компанія розвиває окремий напрямок з виробництва індивідуальних, нестандартних рішень. Власне виробництво дозволяє нам модифікувати світильники, вносити в їх конструкцію необхідні зміни відповідно до потреб замовника, а також створювати моделі за кресленнями або малюнками клієнта. Ми готові втілити в життя будь-які ідеї!

Вся наша діяльність побудована навколо і заради інтересів клієнтів!

Впевнені, що ми можемо бути корисні і для вашого підприємства.

 

rozetka_office_5.png

ПРОЕКТИ 2018 РОЗЕТКА

Нам довіряє найбільший інтернет-ритейлер "Розетка", всі супермаркети, офіси та склади компанії освітлено нашими світильниками.

Портфоліо >  

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Метрополитен

Ми готові допомогти у формулюванні завдання та проконсультувати Вас на будь-якому етапі проекту.

Промислові Системи | LED освітлення | Ledps | Україна

Україна, м. Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 40

office@ledps.com.ua  Тел: +38 (044) 238 66 00 

 Працюємо: пн-пт з 9.00 до 18.00

Комплексні проекти
bottom of page
5/38 votes.